Gospodarka odpadamiFabryka Papieru i Tektury Beskidy Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie gospodarki i obsługi odpadowej dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Doskonale rozumiemy potrzeby firm poszukujących kompleksowych rozwiązań w obszarze gospodarowania odpadami. Jako firma produkcyjna i jednocześnie recykler wiemy, jak istotne jest uwzględnienie specyfiki każdego przedsiębiorstwa i poszczególnych procesów produkcyjnych. W obszarze naszych usług zajmujemy się zbiórką, transportem, przetwarzaniem i recyclingiem odpadów.

Naszym podstawowym założeniem jest, aby minimalizować uciążliwość odpadów dla środowiska i zwiększać wykorzystanie surowców wtórnych. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia oraz przejmujemy prawną odpowiedzialność za przekazane odpady.


Nasza oferta obejmuje:
  • możliwość bezpłatnego wyposażenia Państwa firmy w pełen zestaw urządzeń i pojemników dostosowany do typu odpadów, wielkości strumienia odpadowego oraz Państwa wymagań (kontenery, prasokontenery, prasy stacjonarne, dostosowane leje zasypowe etc.)
  • indywidualnie ustalany grafik odbioru odpadów – przez 24 godziny 7 dni w tygodniu
  • optymalizację przychodów i kosztów Państwa firmy z tytułu sprzedaży surowców wtórnych, wywozu odpadów oraz wymagań wynikających z ustawy opakowaniowej
  • logistykę wewnątrzzakładową oraz wykwalifikowany personel
  • doradztwo i monitoring.
Jako recykler wystawiamy dokumenty DPO i DPR. Na życzenie Klienta zajmujemy się pełnym rozliczeniem firmy z tytułu obowiązków wynikających z ustawy opakowaniowej .